Profil autoškoly

Názov autoškolyAutoškola V POHODE
MestoBratislava
AdresaRadlinského 27, Bratislava
E-mailvpohode@autoskola-vpohode.sk
Webová adresahttp://autoskola-vpohode.sk/
Telefónny kontakt0918 029 973
PopisKurz zacina o 17:30
Skupiny VPAM B1 B
Začínajúce kurzy22.02.2018
22.03.2018
19.04.2018
Hodnotenie
Komentuj

Komentáre

Martin 2018-02-19 02:43:00
Pohodička za volantom
Urobiť z totálneho jelita vodiča, ktorý bez problémov zvláda ťažké skúšky v "Perle na Dunaji", tomu hovorím umenie. Inštruktori (konkrétne Peťo) s vami budú mať až neskutočnú trpezlivosť. Až sa čudujem - na ich mieste by som mi zobral vodičák, ktorý som ešte nespravil. Kurz trval trocha dlhšie, ako som predpokladal, ale ak by som si mal znova vybrať autoškolu v BA, volil by som rovnako. Ďakujem a budem sa snažiť neurobiť im v premávke hanbu ;-)
spokojná stredoškoláčka Dominika 2017-12-10 09:10:46
hodnotenie
Autoškola V pohode je viac ako v pohode! Sú to podstiví ľudia, ktorým skutočne záleží na tom, aby ste sa naučili dobre a hlavne bezpečne jazdiť. Čo sa týka času a termínov jázd, snažia sa vyjsť každému v ústrety. Sú ľudskí a nemala som obavy ozvať sa im, keď sa niečo skomplikovalo a nemohla som prísť napríklad na jazdu. Veľmi, veľmi odporúčam túto autoškolu každému, kto si chce raz sadnúť za volant!
Hanka 2017-06-21 11:26:58
Spokojná zákazníčka
Autoškolu V pohode veľmi, veľmi vrelo odporúčam. Naučila som sa tu nielen šoférovať. Inštruktori aj všetci, čo tu pracujú, sú veľmi ľudskí, prirodzení a starostliví. Snažili sa mi vo všetkom vyjsť v ústrety, pomáhali mi vo všetkom, čo bolo v ich silách, riešili za mňa problémové situácie. Boli trpezliví a dobrí, nikdy som sa nedostala do situácie, že by som sa cítila pod tlakom alebo nekomfortne pri šoférovaní. Títo ľudia dávajú do svojej práce srdce a je to cítiť.
Jana K. 2017-06-19 01:53:01
hodnotenie autoskoly
Mam velmi dobru skusenost s autoskolou V pohode. Napriek dlhodobym zdravotnym problemom kvoli ktorym sa mi kurz predlzil mi vysli v ustrety a pomohli mi aj s predlzenim lehoty na dokoncenie vodicaku. Teoria je odprednasana velmi kvalitne, instruktori sa naozaj snazia ziakom co najviac vysvetlit. Dakujem za dobry pristup a odporucam tuto autoskolu aj ostatnym.
Sašenka 2017-04-09 10:01:51
odporúčam
Rada by som sa aj ja pridala k skvelému hodnoteniu Autoškoly v POHODE. Túto autoškolu som si vybrala predovšetkým kvôli pozitívnym recenziám a lokalite. Avšak nevedela som, že názov ju bude vystihovať tak dokonale. Hodiny teórie neboli nikdy nudné, vd'aka tomu nebolo ťažké si všetko zapamätať. Ja osobne som sa najviac bála jázd a cvičiska , ale už po prvej jazde ma inštruktor presvedčil, že sa nie je čoho báť. Všetci inštruktori sú milí a skrátka v POHODE. Teraz si môžem sadnúť za volant bez obáv a strachu. Preto tejto autoškole patrí odo mňa jedno veľké ĎAKUJEM a Autoškolu v POHODE vrelo odporúčam , určite nebudete ľutovať.
Partneri: Goal travel Carat Drop Design Panoptiqum